bireysel terapi

Birey Terapisi

Bireysel terapi, psikolog ve birey arasında güven ilişkisine dayalı, bireyde duygu, düşünce ve davranış değişikliğini hedef alan ve bireyin yaşam kalitesini arttırmaya yönelik yapılan terapötik bir süreçtir.

Devamı
cift terapisi

Çift Terapisi

Çiftler arasında zaman zaman anlaşmazlıkların ya da çatışmaların yaşandığı görülmektedir. Burada önemli olan anlaşmazlık ya da çatışma durumlarını nasıl yönettikleridir.

Devamı
aile

Aile Terapisi

Aile, bireylerin psikolojik işlevselliği açısından önemli bir ortam oluşturmaktadır. Aile terapisi, bireylerin tek tek sorunlarına odaklanmamaktadır, bireylerin arasındaki ilişkiye odaklanmaktadır.

Devamı
cocuk ergen2

Çocuk ve Ergen Terapisi

Çocuk ve ergenler ile yapılan psikoterapi çalışmaları birbirinden farklılık göstermektedir. Bunu belirleyen en önemli etmenlerden biri gelişim seviyelerinin farklı olmasıdır.

Devamı
noropsikoloji

Nöropsikolojik Değerlendirme

Klinik Nöropsikoloji, beyindeki işlevsel bozuklukların davranışsal çıktıları üzerine çalışan disiplinler arası uygulamalı bir bilim alanıdır.

(Lezak, 2004)

Devamı
dil ve konusma

Dil ve Konuşma Terapisi

Dil ve konuşmayla ilgili bozukluklar birbirleri arasında farklılık göstermektedir. Dil bozukluğu; kişinin duydukları sözcükleri, okudukları sözcükleri anlayamama ve düşüncelerini paylaşmakta…

Devamı
Psikolojik olcme ve degerlendirme gorseli

Psikolojik Ölçme ve Değerlendirme

 

 

 

Devamı
Spor Psikolojisi

Spor Psikolojisi

Performansı etkileyen psikolojik prensiplerin bilimsel olarak incelenmesi ve sporcuların kapasitelerinin en yükseğinde performans sergilemeleri için kullanılmasıdır.

 

Devamı
Kurumsal egitim ve danismanlik

Kurumsal Danışmanlık

 

 

 

 

Devamı